HOMEOPATIJOS KLINIKA

Kreipkitės jei: Metodai Paslaugos Gydytojai Nuolaidos Straipsniai Partneriai Fotogalerija

LABORATORINIAI TYRIMAI, KONSULTACIJOS, GYDYMAS
 
Kauno g. 31, VILNIUS
Tel./Faks.: (8~5)2339681
Mob.: 8 610 42167
 
 < atgal
Terapija "SU-DŽOK"
Su džok terapija (onnuri su džok) – tai naujausia ypač efektyvi gydymo sistema, sukurta plėtojant tradicinės Rytų medicinos principus, iš dalies adatų terapiją bei prideginimą.
 Keletą tūkstantmečių žmonės bandė įspėti savo rankose slypinčias galimybes. Tai pavyko Pietų Korėjos mokslininkui Pakui Dže Bu. Profesorius daugiau negu 30 metų skyrė  su džok metodikai tobulinti. „Su“ korėjietiškai reiškia  ,,plaštaka“, „džok“ – ,,pėda“.  
Su džok terapijos pagrindas yra tradicinė akupunktūra ir Rytų medicina, bet savo efektyvumu ši terapija lenkia daugelį žinomų gydymo metodų, taip pat tai geriausias savigalbos metodas. Svarbiausias jo privalumas – didelis efektyvumas: tinkamai atliekant su džok, efektą galima pasiekti jau po kelių minučių. Galima gydyti bet kurią kūno dalį, bet kurį organą.
Su džok principas paprastas kaip ir visa, kas genialu. Jo esmė yra atitikimo arba panašumo sistemų sąvoka. Panašumas – universalus Visatos dėsnis; gamtoje nebūna atsitiktinumų, formos panašumas ir kartojimasis yra esminiai dalykai. Plaštakos ir pėdos panašumas į žmogaus kūną pastebimas iš karto: nykštys – tai galva, kaklas; smilius ir mažylis pirštas – rankos; didysis ir bevardis – kojos. Plaštakos delno paviršius po nykščiu – krūtinės ląsta, likusi dalis – pilvo ertmė.
Pakas Dže Bu pastebėjo, kad jeigu kuriame nors organe prasideda patologinis (ligos) procesas, organizmas iš karto apie tai signalizuoja atitinkamai projekcinei plaštakos arba pėdos zonai, formuodamas joje skausmingą prisilietimui ,,atitikimo gumulėlį“. Veikiant šias zonas galima efektyviai sustabdyti patologijos raidą ir skatinti sveikstamąjį procesą.
(nuspauskite ir pasididinkite)
Su džok terapijos metodu gydoma nuo įvairiausių ligų. Taikoma ne tik adatų terapija –dūriai į biologiškai aktyvius taškus, bet ir magnetoterapija, sėklų terapija (įvairių sėklų energijos panaudojimas). Aišku, derinant įvairius gydymo metodus efektas pasireiškia žymiai greičiau. Po gydymo ne tik išnyksta ligos simptomai, bet vyksta ir organizmo harmonizacija, stabilizuojama taškų bei meridianų energetinė būklė. Padidėja organizmo apsaugos galia, padedanti jam greitai adaptuotis stresinėse situacijose ir neleidžianti susirgti.
Kiekvienam žmogui pagal jo psichologinę būklę parenkami visiškai individualūs poveikio metodai. Naudojamasi tradiciniais Rytų medicinos įrankiais ir daiktais: mikroadatomis, magnetais, masažo žiedais, sėklomis, taškinio masažo zondu ir kitais.
Visa ši informacija tik bendrais bruožais apibūdina gydymo pagal vadinamąsias atitikimo sistemas principus. Iš tikrųjų su džok samprata yra gerokai platesnė – apimanti gydymą pagal šešis energijos principus, čakras, gydymą pagal vyraujančią ašių sąveiką, nagų gydymą ir t. t.
Su džok terapijos taikymo spektras toks pat platus kaip ir tradicinės medicinos. Gydytojas, derinantis tradicinę mediciną su akupunktūra ir kiekvienu konkrečiu atveju gebantis pasirinkti tinkamiausią terapiją, sėkmingai įveiks įvairiausias ligas.
Praktiškai įrodytas didelis metodo efektyvumas, gydant šias ligas:
neurologinės ligos:
-         osteochondrozės reiškiniai, radikulitas
-         neuritas
-         neuralgija
-         smegenų kraujotakos sutrikimai, insultas
-         atminties sutrikimai
ūmios ir lėtinės virškinamojo trakto ligos:
-         opaligė
-         kepenų, tulžies pūslės ir kasos ligos 
-         lėtinis kolitas
įvairios kilmės skausmo sindromas
ūmios ir lėtinės kvėpavimo organų ligos:
-         bronchitas
-         plaučių uždegimas
-         sinusitas
reabilitacija po ligų ir  traumų
širdies - kraujagyslių ligos:
-         išeminė širdies liga
-         pirminė arterinė hipertenzija
endokrininės ir medžiagų apykaitos ligos:
-         skydliaukės ir kiaušidžių ligos
-         cukraligė (efektyvi komplikacijų profilaktika)
regėjimo korekcija (ypač vaikų, kuriems progresuoja trumparegystė)
bendri sveikatos būklės sutrikimai (meteotropizmas, lunatizmas, enurezė)
mėnesinių sutrikimas, skausmingos mėnesinės, kai kurių formų nevaisingumas, patologiniai klimakso reiškiniai
karpos, kontaktiniai moliuskai
įvairūs  emocijų sutrikimai
-         neurozė
-         depresija  (po psichoterapeuto konsultacijos)
-         pyktis, baimė ir nerimas (po psichoterapeuto konsultacijos)
-         lėtinio nuovargio sindromas
-         nemiga

 

   
   
   
   
   
 
Registracijos laikas: pirmadieniais-penktadieniais - nuo 9.00 iki 17.00
šeštadieniais - nuo 9.00 iki 14.00