HOMEOPATIJOS KLINIKA

Kreipkitės jei: Metodai Paslaugos Gydytojai Nuolaidos Straipsniai Partneriai Fotogalerija

LABORATORINIAI TYRIMAI, KONSULTACIJOS, GYDYMAS
 
Kauno g. 31, VILNIUS
Tel./Faks.: (8~5)2339681
Mob.: 8 610 42167
 
 < atgal
Mezoterapija
Mezoterapija – tai metodas, pagrįstas mezodermos, arba vidurinio odos sluoksnio, savo funkciniu atžvilgiu susijusio kone su visais organais bei audiniais, stimuliavimu.
Preparatų mezodermai stimuliuoti pasirinkimas priklauso nuo tikslo. Jeigu mezodermoje pastebima sąstovio požymių, skiriama kraujagysles plečiančių vaistų, jeigu yra uždegimo požymių – vaistų nuo uždegimo ir t. t. Paprastai mezoterapijoje vartojami natūralūs preparatai, tačiau kartais būtina vartoti ir alopatinius (įprastinius) vaistus. Apskritai vaistus galima suskirstyti į tokias grupes: kraujagysles plečiantys, vaistai nuo uždegimo, raumenų relaksantai, vaistai nuo mėšlungio, proteolitiniai fermentai, biologinės medžiagos (vitaminai, mineralai, augaliniai ekstraktai), vakcinos, anestetikai, homeopatiniai vaistai.
Mezoterapija efektyvi gydant labai daug ligų, kadangi ji reversyviai veikia fiziologines priežastis, lemiančias ligą.
 Klinikoje praktikuojamos įvairios mezoterapijos technikos klasifikacija:

          - Injekcijos į vidinį odos sluoksnį ir paviršinės injekcijos (gylis 0 – 2 mm). Dažnesnės estetinėje medicinoje.

          - Gilios (2 – 10 mm) injekcijos į vidinį odos sluoksnį – vadinamoji sisteminė taškinė mezoterapija (biopunktūra, farmakopunktūra).Taikoma nuo įvairių ligų ir sindromų.

Mezoterapijos taikymo sritys:
Patologinės odos būklės:
– aknė, alopecija (nuplikimas), venų nepakankamumas, vitiligas, herpes, lipodistrofija, raukšlės,  strijos, randai,  celiulitas, egzema;
Sportinės traumos:
–  artropatija,  sausgyslių degeneracija,  sausgyslių patempimas, trauma;
Lėtinis skausmo sindromas:
herpes, skausmas po lūžio, bursitas, trišakio nervo uždegimas, galvos skausmas, susijęs su įtampa, stuburo diskų išvarža, degeneracinis artritas, peties sąnario skausmas,   migrena, miofascialinis skausmas, raumenų spazmas, neuralgija, osteochondrozė, podagra, radikulopatija,   trigerinis skausmas, fibromialgija.
Bendroji patologija:
– alergija,  nemiga, bronchitas, gastritas,  hepatitas,   galvos svaigimas, sąnarių ligos, depresija, menstruacinio ciklo sutrikimai, limfoedema, skausmingos mėnesinės, nutukimas, dažnos infekcijos, prostatitas, prostatos adenomos profilaktika, storosios žarnos dirglumo sindromas, lėta medžiagų apykaita,  kraujotakos nepakankamumas, spazminis kolitas, trumparegystė,  lėtinio nuovargio sindromas, lėtinis sinusitas.
Kaip matyti, estetinė medicina – ne pagrindinė šio metodo panaudojimo sfera, tačiau reikėtų pripažinti, jog būtent ji yra mezoterapijos paplitimo visame pasaulyje varomoji jėga.
Homeopatinių preparatų vartojimas mezoterapijoje.
Mezoterapija atsirado ir vystėsi alopatinės medicinos prieglobstyje. Tačiau homeopatijos atėjimas į mezoterapiją yra dėsningas, kadangi abiem atvejais gydymas grindžiamas sistemine reguliacija. Ir homeopatija, ir mezoterapija laikosi vaistų kiekio minimalizavimo principo.
Ne mažiau svarbų vaidmenį taikant homeopatiją mezoterapijoje atliko vokiečių gydytojo ir mokslininko Hanso Heinricho Rekevego darbai. Tyrinėtojas 1952 metais išleido darbą ,,Homotoksikologija, kompleksinis požiūris ir medicinos sintezė“, kuris buvo dviejų dešimtmečių ieškojimų rezultatas. Tam, kad pagrįstų homeopatinių vaistų  mezoterapijoje vartojimą,  itin daug nuveikė ir italų gydytojai. Būtent jie sudarė pirmąsias homeopatinių vaistų vartojimo schemas. Didelė šių gydytojų  darbų dalis skirta estetinei medicinai.
Estetinė mezoterapija.
,,Grožio paslaptis – atrodyti ne jaunai, bet gerai“. Mezoterapija, kaip metodika, estetinėje medicinoje užima išskirtinę padėtį ir pagrįstai laikoma efektyviausiu nechirurginiu odos atjauninimo ir priežiūros būdu. Skirtingai negu ant odos tepamos priemonės (kremas, „kaukės“), mezoterapija leidžia būtinoms odai  biologiškai aktyvioms medžiagoms tiesiogiai prasiskverbti į odos ląsteles, užtikrinti, kad  šios medžiagos ilgiau išliktų odoje ir aktyvinti ląstelių metabolizmą (medžiagų apykaitą) – iš esmės jas atjauninti. Be to, mikroinjekcijos užtikrina maksimalų preparato, vartojamo mažomis dozėmis, efektyvumą. Į ,,kosmetinių vaistų“ sudėtį įeina vitaminai, mikroelementai, aminorūgštys, fermentai, antioksidantai ir homeopatiniai preparatai. Kitais žodžiais tariant – medžiagos, galinčios kokybiškai pakeisti odos būklę. Patekusios į odą jos pradeda aktyviai gaminti kolageną ir elastiną, rekonstruodamos odos struktūrą iš vidaus ,,išlygina raukšles“, atkuria odos tonusą ir stangrumą bei grąžina sveiką išvaizdą.
Pirmas, atkreipiantis dėmesį mezoterapijos rezultatas − veido skaistumo, „šviežumo“ efektas.
Antrasis vadinamas mezoliftu – kai oda stangrinama ir net saikingai patempiama. Kelios procedūros leidžia radikaliai ir ilgam pagerinti odos būklę bei išvaizdą.
 
Mezoterapiją galima taikyti įvairiausiais atvejais: esant suvytusiai veido odai, sumažėjus veido, kaklo, iškirptės odos elastingumui; esant polinkiui į pabrinkimą; pablogėjus estetinei odos išvaizdai po insoliacijos (deginimosi) arba nėštumo, taip pat atsiradus įvairių defektų: strijų, pigmentacijos, randų, raukšlių,   galiausiai gerai odos būklei palaikyti. Be to, mezoterapijos procedūra veiksminga, jei nuo streso slenka plaukai.
Mezoterapija taikoma ne tik veido, bet ir kaklo, iškirptės srities, kūno odai.
Kosmetologijoje mezoterapija paprastai rekomenduojama vyresniems nei  25 metų žmonėms.
 
Mezoterapija negalima  esant pūlingam veido odos uždegimui, paūmėjus herpes, nėštumo, polinkio į alergiją arba individualus vieno iš mezoterapijos komponentų netoleravimo atvejais.
Pradinį mezoterapijos kursą sudaro 6-8 procedūros kartą per savaitę ir palaikomosios – kartą per mėnesį.
Intensyvaus kurso efektas trunka nuo 6 mėnesių iki metų, vėliau šį kursą galima kartoti.

 

   
   
   
   
   
   
 
Registracijos laikas: pirmadieniais-penktadieniais - nuo 9.00 iki 17.00
šeštadieniais - nuo 9.00 iki 14.00