HOMEOPATIJOS KLINIKA

Kreipkitės jei: Metodai Paslaugos Gydytojai Nuolaidos Straipsniai Partneriai Fotogalerija

LABORATORINIAI TYRIMAI, KONSULTACIJOS, GYDYMAS
 
Kauno g. 31, VILNIUS
Tel./Faks.: (8~5)2339681
Mob.: 8 610 42167
 
 < atgal
Homotoksikologinė (biologinė) terapija
Homotoksikologinės terapijos koncepciją pasiūlė žymus vokiečių gydytojas ir mokslininkas Hansas Heinrichas Rekevegas. Pagrįstas tradicine homeopatija šis metodas yra ir šiuolaikinis gydymo būdas, kadangi biologiniai antihomotoksiniai preparatai per kelis dešimtmečius buvo sėkmingai kliniškai ir eksperimentais patikrinti ir aprašyti po daugiau negu 1000 mokslinių tyrimų. Homotoksikologijos pagrindas yra nuostata, kad visos ligos yra susijusios su  cheminėmis medžiagomis ir galimybe detoksikuoti organizmą (neutralizuoti toksinus) homotoksinų jungties būdu. Ligos simptomai vertinami kaip organizmo reakcija į endogeninius (vidinius) ir ekzogeninius (išorinius) homotoksinus. Kitaip tariant, liga yra organizmo bandymas kompensuoti toksinius pažeidimus.
Ši metodika yra medicinos žinių sintezė, kurios pagrindinė nuostata grindžiama tuo, kad liga yra tiesiogiai susijusi su organizme susidariusiomis arba į jį patekusiomis cheminėmis medžiagomis, sutrikus medžiagų apytakai. Apskritai, H. H. Rekevego darbą galima vertinti kaip labai svarų indėlį į fundamentaliuosius medicinos tyrimus, kurių tikslas – panaudoti visus šiuolaikinės medicinos pasiekimus paciento labui.
Remdamasis klasikine Samuelio Hanemano homeopatija, H.H.Rekevegas sudarė kompleksinių homotoksikologinių preparatų receptus nuo įvairių ligų.
Homotoksikologiniai vaistai tam tikra prasme unikalūs, jie labai biologiški, gaminami atsižvelgiant į naujausius mokslinius molekulinės biologijos pasiekimus iš augalų, audinių kultūrų hidrolizatorių, ligų produktų (nozodų), mikroelementų, tarpinių katalizatorių, homeopatizuotų alopatinių (įprastinių) preparatų, praskiestų toksinų ir įvairių cheminių junginių. Jie išsiskiria didele toksinų, patenkančių į organizmą arba jame susidarančių, išskyrimo ir neutralizacijos procesų stimuliuojamąja geba. Jie gali optimaliai keisti ligos eigą, gerinti energetiką ir ląstelių kvėpavimą, reguliuoti medžiagų apykaitą, ,,reanimuoti“ enzimus (biologiškai aktyvius junginius).
Antihomotoksinės terapijos esmė yra organizmo apsaugos galios stimuliavimas. Kiekvienu konkrečiu atveju ji atliekama atsižvelgiant į paciento individualius ypatumus ir į tikslą jį išgydyti. Tais atvejais, kai pasveikti neįmanoma, ši terapija sušvelnina ligų simptomus ir leidžia sustabdyti pavojingus procesus, t. y. pereiti į saugesnį ligos etapą.
Ši terapija atliekama kursais ir leidžia gydytojui, stebinčiam ligos eigą, siekti optimalaus terapinio rezultato.
Tai efektyviausia ir labiausiai stimuliuojanti biologinės terapijos rūšis, faktiškai nesukelianti šalutinio poveikio.
Pažymėtina, kad homotoksikologine terapija šiandien užsiima ne tik natūropatai, bet ir gydytojai imunologai (homotoksikologinė imunomoduliacija). Iki šios dienos tai vienas efektyviausių metodų natūraliai gydyti alergozes, virusinės bei bakterinės kilmės ūmines ir lėtines uždegimines ligas. Ši terapija slopina polinkį dažnai peršalti, gydo astminį bronchitą, lėtinį prostatitą, sinusitą, alerginę slogą, recidyvuojančias karpas ir kitus negalavimus, susijusius su imuniteto deficitu (čia neturima omenyje AIDS ir vėžinių ligų). Užtikrina greitą ir visišką organizmo atgijimą po ūminės ligos, pavyzdžiui, plaučių uždegimo, pūlingos anginos, kiaušidžių uždegimo ir kt., stimuliuoja optimalų žaizdų gijimą (minimalūs randai po kosmetinių operacijų, dermoobrazijos, giluminio skutimo, lazerinio šlifavimo), opų ir kaulų lūžių. Homotoksikologinė teapija leidžia be antibakterinių preparatų vartojimo išgydyti skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opą, kurią sukelia  helicobacter pylori mikrobas, ir t. t.
   
   
   
   
   
   
 
Registracijos laikas: pirmadieniais-penktadieniais - nuo 9.00 iki 17.00
šeštadieniais - nuo 9.00 iki 14.00