HOMEOPATIJOS KLINIKA

Kreipkitės jei: Metodai Paslaugos Gydytojai Nuolaidos Straipsniai Partneriai Fotogalerija

LABORATORINIAI TYRIMAI, KONSULTACIJOS, GYDYMAS
 
Kauno g. 31, VILNIUS
Tel./Faks.: (8~5)2339681
Mob.: 8 610 42167
 
 < atgal
Biorezonansinė diagnostika
R. Folio metodas
Šis metodas tapo populiarus praėjusio šimtmečio 5-ojo dešimtmečio pradžioje. Metodo kūrėjas, gydytojas Reinhardas Folis su savo mokiniais ir pasekėjais nustatė, kad visi žmogaus organai susiję su tam tikrais taškais, esančiais įvairiose odos sluoksnio vietose, be to, tam tikras organas susijęs su tiksliais taškais. Išmatavus odos sluoksnio taškų elektrines charakteristikas, galima spręsti apie vidaus organų būklę.
Be to, nustatyta, kad bet kokia medžiaga, bet koks daiktas – taip pat, kaip ir gyvas organizmas – skleidžia tam tikrą individualią energetinę vibraciją. Daiktų ir organizmų spinduliuojamos bangos tarpusavyje sąveikauja ir geba arba slopinti (neutralizuoti), arba stiprinti skleidžiamą vibraciją (rezonuoti).
Pasinaudojant šiuo reiškiniu galima patikrinti žmogaus organizmo suderinamumą su vaistais, daiktais, papuošalais, kosmetika, gyvomis būtybėmis ir t. t. Šiuo principu grindžiamas vaistų rūšies ir dozės, būtinos testuojamam pacientui gydyti, nustatymas.
Metodas leidžia:
– kompleksiškai įvertinti visų žmogaus organų adaptacinių sistemų būklę (nustatyti vyraujančias disadaptacijos tendencijas bei jas lemiančią patologiją);
– parinkti kuo individualesnę terapiją ir adekvačiausius gydymo metodus (akupunktūra, kiti refleksoterapijos metodai);
– nustatyti medikamentų kiekybę ir kokybę;
– vykdyti gydymo efektyvumo ekspres kontrolę.
Informacija iš internetinio puslapio www.potrebitel.ru
     
     
 
Registracijos laikas: pirmadieniais-penktadieniais - nuo 9.00 iki 17.00
šeštadieniais - nuo 9.00 iki 14.00